A campaign organized by the International Peace Bureau

Міжнародний заклик до миру на час Різдва в Україні

 

Закликаємо до припинення вогню в Україні на Різдво 2022/2023 року, з 25 грудня по 7 січня, на знак нашої спільної людяності, примирення та миролюбства.

Різдвяне перемир’я 1914 року в розпал Першої світової війни було символом надії та сміливості, коли люди з воюючих країн із власної ініціативи уклали перемир’я і приєдналися до спонтанного примирення та братання. Це було доказом того, що навіть під час найжорстокіших конфліктів, за словами Папи Бенедикта XV, “гармати можуть замовкнути хоча б тієї ночі, коли співають ангели”.

Ми звертаємося до лідерів ворогуючих сторін: нехай замовкне зброя. Дайте людям трохи спокою та скористайтеся нагодою, щоб відкрити шлях до переговорів.

Ми закликаємо міжнародну спільноту рішуче вимагати і підтримувати різдвяне припинення вогню та добиватися нового початку переговорів між воюючими сторонами.

Наше бачення і мета – нова архітектура миру для Європи, яка включає безпеку для всіх європейських країн на основі принципу спільної безпеки.

Мир і злагода, взаємне почуття людяності можуть подолати ненависть, насильство та почуття провини, які сьогодні взяли гору на війні. Згадаймо, що всі ми люди і що війна та знищення один одного безглузді.

Різдвяне перемир’я – це справді необхідна можливість відродити наше співчуття одних до одних. Ми переконані, що всі разом, спільними зусиллями ми зможемо вийти з порочного кола руйнувань, страждань та смертей.

 

Підпишіть петицію і долучіться до нашого заклику до миру та переговорів

Підписуючи цю петицію, Ви заявляєте про свою підтримку переговорних зусиль та спроб врегулювання конфлікту ненасильницькими засобами для досягнення мирних цілей.

Це звернення робиться з огляду на десятки тисяч смертей і понад сто тисяч поранених через російське вторгнення в Україну - життя солдатів, сімей і цивільних осіб, змарновані внаслідок цієї непотрібної війни.

Ми пропонуємо різдвяне перемир'я, сподіваючись, що обидві сторони зможуть відкласти зброю, щоб уникнути нових смертей і руйнувань, особливо в такий святковий момент, як Різдво.

A campaign organized by the International Peace Bureau